Dlaczego warto wybrać pościel i prześcieradło szyte na miarę?

Dlaczego warto wybrać pościel i prześcieradło szyte na miarę?

Pościel i prześcieradła to podstawowe wyposażenie hotelu. Każdy Gość zwraca uwagę szczególnie na nie. Powinny być nie tylko czyste i wyprasowane. Muszą, być prawdziwą wizytówką hotelu – inaczej Gość nie będzie chciał wrócić. Najlepiej, więc by pościel do hotelu była uszyta na miarę. Dlaczego?

Najwyższa jakość

pościel hotelowa

Pościele i prześcieradła do hotelu muszą być najwyższej jakości. Są bardzo często prane, więc muszą być odporne na wszystkie zabiegi związane z utrzymaniem ich nienagannego wyglądu. Należy pamiętać, że Goście często je plamią, więc och pranie nie polega tylko na higienicznym pozbyciu się bakterii. Do czyszczenia używa się wysokiej temperatury i środków chemicznych, które nadwyrężają strukturę tkaniny pościelowej i powodują jej płowienie. Do tego dochodzi jeszcze maglowanie i pilingowanie. To wszystko nie może pozostać bez echa. Z tego powodu, pościel od producenta musi być bardzo trwała. W przeciwnym wypadku – trzeba by często kupować następne komplety pościeli… a to wiąże się z ogromnymi kosztami. Dużo bardziej opłaca się kupić raz pościel wysokiej jakości i trwałości, niż co parę tygodni kupować kiepską i najtańszą bieliznę pościelową. Oszczędzanie na niej, jest tylko czasowym rozwiązaniem. Kupowanie nietrwałych produktów, kończy się szybką ich wymianą i zwielokrotnianiem kosztów. W biznesie – to niedopuszczalne. Zupełnie inną sprawą jest sytuacja, gdy Gość trafi na dziurawą pościel. Czy będzie chciał wrócić do hotelu, który tak go przywitał? Wątpliwe.

Pościel szycie na miarę

pościel szycie

Pościel musi być dopasowana. Nie może być za luźna ani za ciasna. Prześcieradło nie może być za małe w stosunku do materaca. Musi leżeć idealnie. Wszystkie te szczegóły świadczą o poziomie samego hotelu. Szycie pościeli to szansa na samodzielny wybór tkaniny na pościel hotelową. To szansa na to, by wszystko zostało przygotowane według własnego pomysłu projektanta lub hotelarza. To też okazja o to by zadbać o najwyższą jakość kupowanego produktu.

Estetyczna

pościel komplet

Decydując się na pościel szytą na miarę można wybrać jej wzór. Nie ma potrzeby decydować się wyłącznie z dostępnych rozwiązań. Można wybrać pościele i prześcieradła, które swoją estetyką najlepiej odpowiadają wystrojowi obiektu. Przecież pościel nie zawsze musi być biała! Obecnie można wybierać spośród wielu kolorów i wzorów pościeli. Można, nawet zlecić wykonanie na nich loga pensjonatu lub hotelu. Taka dodatkowa personalizacja jest świetnym pomysłem na nienachalną reklamę. Dlatego, pościel tym bardziej – musi być wytrzymała i wspaniale się prezentować.