Kołdry i poduszki dla hotelu – jakie najlepsze?

Kołdry i poduszki dla hotelu – jakie najlepsze?

Jednym z produktów, które kupuje każdy hotel to oczywiście kołdry od producenta i poduszki od producenta. Trudno jest sobie wyobrazić bez nich jakikolwiek pokój hotelowy. Na rynku jednak dostępnych jest wiele rodzajów kołder i poduszek. Dlatego hotele często mają dylemat, które z nich będą najlepsze.

Niezależnie od tego jaki rodzaj kołdry czy poduszki się wybierze na już początku należy zaznaczyć, że takiego zakupu zawsze należy dokonywać u renomowanego producenta. Chodzi tu bowiem o najlepszą jakość produktu. Kołdra zapewnia bowiem zdrowy, spokojny oraz komfortowy sen. Czyli właśnie to co każdy hotel chce zapewnić swoim gościom. Zakup tych produktów od dobrego producenta to pewność jakości.


Kołdry hotelowe

kołdry hotelowe

Można podzielić przede wszystkim na dwa ich rodzaje. Kołdry naturalne oraz kołdry syntetyczne. Zaletą kołder naturalnych, czyli takich, które posiadają naturalne poszycie oraz wypełnienie, jest przede wszystkim to, iż są one bardzo ciepłe. Co więcej tego typu kołdry charakteryzują się także bardzo dobrym przepływem powietrza. Oznacza to, że skóra hotelowego gościa swobodnie oddycha podczas snu. Producenci kołder naturalnych oferują hotelem przede wszystkim kołdry wypełnione pierzem, puchowe oraz wełniane.


kołdry syntetyczne

kołdry syntetyczne

Drugi wspomniany rodzaj kołder to kołdry syntetyczne. Są one przede wszystkim tańsze od kołder naturalnych. Ich zaletą jest to, że są na pewno miękkie, sprężyste oraz puszyste. Są także bardzo wytrzymałe i co ważne posiadają właściwości antyalergiczne. Najczęściej stosowane przez producentów wypełnienia to kulki silikonowe, wypełnienie poliestrowe lub włókna silikonowe.


poduszki hotelowe

poduszki hotelowe

Oprócz kołder niezwykle ważne są oczywiście także poduszki do hotelu. Muszą być one zarówno praktyczne, jak i wygodne. Wygodna i komfortu snu jest tu bowiem najważniejszy. Tak jak w przypadku kołder także i poduszki w hotelach produkowane są z materiałów naturalnych, jak i syntetyczny. To jaki rodzaj poduszek wybierze hotel zależy od jego upodobać, a raczej upodobań hotelowych gości. Ważne jest jednak to, aby tego typu produkty zawsze były najwyższej jakości. Od tego bowiem zależeć będzie zadowolenie nocujących w hotelu gości.

Dużo powiedziano i jak najlepszej jakości kołder i poduszek do hotelu. Jest to oczywiście bardzo ważne. To jest także jedno z najważniejszych kryteriów jakimi powinny kierować się hotele przy zakupie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup tych produktów u renomowanego producenta którym jest Kora Jelenia Góra posiadająca swój sklep wyposażenie hotelowe