Projekty aranżacje

Portal ogólotematyczny

Co to jest bateria trójdrożna?

Wybór idealnej armatury kuchennej to niełatwe zadanie. Klasyczne baterie zapewniają dostęp do ciepłej i zimnej wody użytkowej. Alternatywą dla tradycyjnych modeli są baterie trójdrożne. Co je wyróżnia? Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Czym jest bateria trójdrożna?

Bateria trójdrożna już na pierwszy rzut oka nieco różni się od klasycznego modelu. Tuż obok uchwytu przeznaczonego do sterowania strumieniem zimnej i ciepłej wody znajduje się drugi, zwykle nieco mniejszy. Do czego służy? Dodatkowy uchwyt odpowiada za dostęp do wody filtrowanej! Bateria trójdrożna wyposażona jest bowiem w specjalny system filtracji, który usuwa z wody wszystkie zanieczyszczenia. 

Bateria trójdrożna jest wygodna w użytkowaniu i praktyczna.  Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, które cenią funkcjonalność w kuchni. Armatura zapewnia dostęp do idealnie czystej, krystalicznej wody, którą możemy pić bez obaw.

Dlaczego warto?

Bateria trójdrożna to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. Dzięki niej nie musimy kupować wody w plastikowych butelkach, które negatywnie wpływają na środowisko naturalne. Inwestycja w baterię trójdzielną to inwestycja w oszczędności w domowym budżecie oraz dobro naszej planety.

Grunt to wybrać porządny produkt! W sklepie TanieZlewozmywaki.pl znajdziesz baterie pochodzące od producenta Stellman, wykonane z solidnego mosiądzu. Baterie dostępne są w różnych kolorach – w tym czarne, chromowane i złote. Z pewnością wybierzesz idealny model do swojej kuchni.