Projekty aranżacje

Portal ogólotematyczny

Dodatki do wózka polecane przez doświadczone mamy

Chyba żadna mama nie wyobraża sobie rodzicielstwa bez wózka. Jest to bezsprzecznie jeden z ważniejszych elementów wyprawki, a jego wybór to nie lada wyzwanie, biorąc pod uwagę ilość dostępnych na rynku opcji. Kiedy ten wymarzony, idealnie dopasowany do potrzeb model, staje wreszcie w domu, warto zastanowić się nad kilkoma dodatkami, które sprawią, że będzie służył dłużej i/lub efektywniej.

Torba

Torba do wózka zwiększa jego przestrzeń na przechowywanie i jest miejscem na rzeczy podręczne, do których kierowca wózka ma dostęp bez kucania, czy pochylania się do kosza pod gondolą, ponieważ zawiesza się ją przy rączce. Na rynku dostępnych jest ogrom modeli i każdy rodzic może znaleźć coś dla siebie, zarówno pod kątem cenowym jak i pod kątem designu.

Wkładka

Wkładka do wózka sprawia, że nie ulega on zabrudzeniom od wewnętrznej strony. Dodatkowo, jeśli wybrany model wózka posiada syntetyczną tapicerkę, włożenie do gondoli lub spacerówki wkładki z naturalnego, miękkiego materiału podnosi komfort użytkowania jej przez maluszka. Wkładka do wózka potrafi też całkowicie odmienić go wizualnie i jest to sposób mam na sezonowe zmiany w pojazdach ich dzieci. Letnie wzory i przewiewne materiały na najcieplejszą porę roku, zimowy print i gruby, grzejący materiał na najzimniejsze miesiące.

Uchwyt na kubek lub butelkę

Dzięki zamontowaniu uchwytu na kubek, napój dla mamy i/lub dziecka stoi pionowo i można po niego sięgnąć w każdej chwili.

Haczyki na torby z zakupami

Poza wygodnym i bezpiecznym wożeniem dziecka, podstawową funkcją wózka jest wyręczanie rodzica w dźwiganiu toreb z zakupami. Haczyki montowane do rączki wózka są podczas wypadów do sklepu wygodniejszym rozwiązaniem niż kosz pod gondolą.