Projekty aranżacje

Portal ogólotematyczny

Pościel z satyny bawełnianej – dlaczego warto ją wybrać?

W ostatnim czasie dużą popularnością na rynku cieszy się pościel uszyta z satyny bawełnianej. Co ją charakteryzuje? Dlaczego warto ją kupić?

Czym jest satyna bawełniana?

Satyna bawełniana powstaje w wyniku odpowiedniego przeplatania nici bawełny i satyny. Włókna nakładają się pod kątem, tworząc niewyczuwalne palcami romby. Jedna strona poszewek jest błyszcząca i gładka, a druga matowa. 

Satyna bawełniana łączy lekkość i subtelność satyny z wytrzymałością i miękkością bawełny. To przyjemny w dotyku, delikatny materiał, który prezentuje się zdecydowanie bardziej elegancko niż klasyczna bawełna. Jest miękki i lekko lejący. Błyszczące wykończenie tkaniny daje przyjemne uczucie chłodu, co jest zbawienne podczas uporczywych, letnich nocy. 

Do zalet satyny bawełnianej zaliczymy doskonałą jakość. Materiał nie gniecie się i nie wypycha. Przez długi czas zachowuje swój pierwotny wygląd.

Pościel z satyny bawełnianej – doskonałe rozwiązanie do Twojej sypialni

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w domu. To intymna przestrzeń, w której odpoczywamy po ciężkim dniu i zbieramy siły na kolejny. Pomieszczenie sypialniane powinno być przytulne i klimatyczne. Kluczem do stworzenia takiego wnętrza jest staranny dobór wszystkich elementów wyposażenia – również pościeli.

Pościel powinna współgrać z tym, co znajduje się w sypialni. Powinna idealnie wpisywać się w wybrany styl aranżacyjny i podkreślać indywidualny charakter przestrzeni. Odpowiednio dobrana będzie stanowić ciekawą ozdobę wnętrza.

Pościel z satyny bawełnianej dostępna jest w wielu wzorach i kolorach, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem do każdej sypialni. Na stronie https://nyks.pl/posciel-satynowa znajdziesz poszewki w kratę, kwiaty, paski itd. Propozycją są modele w stonowanych i żywych kolorach. Sprawdź pełną ofertę i wybierz idealny zestaw do swojej sypialni!