Projekty aranżacje

Portal ogólotematyczny

Kto dzwoni?

Nawet jeśli nasza księga z numerami jest zapisana doszczętnie, z pewnością nie mamy numerów telefonu do wszystkich ludzi, jacy żyją na naszym świecie. Czasem namyślamy się więc, kto dzwoni, jeśli na tapecie głównej telefonu widnieje nieznana mieszanka cyfr. Najczęściej w tego typu chwilach najzwyczajniej nie odbieramy, bo nie chcemy rozmawiać z obcymi ludźmi. Niemniej jednak jeżeli obcy nam numer spróbuje skontaktować się po raz kolejny, zapragniemy sprawdzić, jaka osoba może być jego właścicielem. Jak więc to odkryjemy?

Nie powinniśmy na początku lecieć na policję, bo przecież nie każde dziwne połączenia tworzone są przez kryminalistów. Czasem nieznajomy numer telefonu będzie przynależeć do członka naszej obszernej rodziny, który po prostu wymienił telefon komórkowy lub zmienił swojego operatora. A jeśli mamy dojście do sieci, sami ustalimy na spokojnie, kto dzwonił. Powinniśmy w tym celu wpisać nieznany numer do sprawdzonej strony szukającej lub od razu skorzystać z witryny, jaka interesuje się testowaniem oraz opisywaniem rozmaitych numerów. To ona tylko pokaże nam, co to za numer oraz do jakiej osoby on raczej należy. Wtedy sami zdecydujemy, czy chcielibyśmy odebrać tajemnicze połączenie.

Najczęściej jednak powinniśmy odbierać także i takie niepokojące telefony. Jeżeli bowiem nie wiemy, czyj to numer, możemy przez przypadek zablokować połączenie kolegi, który chce naszej porady.